Strona 1 z 1

Potrzebuje ciekawe meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 12:46
autor: marekwolski
Witam was. Tak jak w temacie, nasza firma zmienia lokalizację biura i poszukujemy firmy, która zaprojektuje dla nas różnego rodzaju meble dla naszych pracowników. Szukamy firmy ze stolicy, która umie zrealizować solidne meble. Interesuje nas dość dobra jakość, oczywiście koszty też są swego rodzaju wyznacznikiem. Będę wdzięczny za odnośniki do realizacji takich firm.

podobne tematy:

Potrzebne są ciekawe meble dla pracowników na podany wymiar

: 24 maja 2016, 13:21
autor: adaswolski
Witaj. Jak w Warszawie to polecam tą firmę od zabudów meblowych: http://jfm-furniture.pl/meble-pracownicze . Wykonują naprawdę dobrej jakości zabudowy meblowe. Ich domeną są właśnie w takiego rodzaju zleceniach co mówisz. Tu masz odnośnik do ich pracy: Obrazek - więc jak sam możesz zobaczyć ta firma wie co robi. Posiadają naprawdę bogate realizacje a, także doświadczenie w tej branży. Działam z tą firmą jako architekt wnętrz i przy każdej realizacji byłem zadowolony z efektu ich pracy.

podobne tematy:

Potrzebne są niekonwencjonalne meble pracownicze na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:24
autor: alexsys76
Witaj, u nas ta firma wykonywała zabudowy meblowe. Są na prawdę ekstra. Nie mam pojęcia jak kształtuje się to cenowo i w ogóle. To już szefostwo załatwiało, ale w porównaniu do wcześniejszych mebli są znacznie wygodniejsze.

podobne tematy: