Poszukuje pomysłu na elegancką balustradę ze stali nierdzewnej do mieszkania

adambyczek

Poszukuje pomysłu na elegancką balustradę ze stali nierdzewnej do mieszkania

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 10:27

Cześć, poszukuje ciekawych pomysłów na zrobienie balustrady na schodach w domku jednorodzinnym. Szukałem już sporo w Internecie i znalazłem sporo interesujących koncepcji. Natomiast ciągle mam wrażenie, że są lepsze pomysły. Dlatego pytanie do was. Może ktoś z was widział ciekawy pomysł na balustradę, który będzie odróżniał moje schody od pozostałych.

podobne tematy:

adaswolski

Szukam pomysłu na niebanalną balustradę wykonaną ze stali do domu

Postautor: adaswolski » 31 maja 2016, 10:36

Dzień dobry. Nie wiem jaki efekt pragniesz uzyskać. Ale miej to na uwadze, że koła od nowa nie wymyślisz. Jak chodzi o schody i balustrady to zazwyczaj nie ma dużego pola manewru. Oczywiście, jesteśmy w stanie połączyć różnego rodzaju tworzywa: metal + drewno, itp. Występują tak samo różnej grubości poręcze, które jesteśmy w stanie w różny sposób kształtować. Lecz nie uzyskasz schodów, które są inne niż wszystkie. Ja osobiście doradzam tego rodzaju połączenia: Obrazek . Bardzo dobrze prezentuje się stal nierdzewna , która jest połączona ze szkłem. Dodatkowo można zrobić zdobienia tego szkła. Są 2 metody: delikatne znaczki wykonane przy użyciu lasera lub obrazki na szkle w naklejek. Ta druga koncepcja jest ciekawsza, gdyż jesteśmy w stanie wykorzystać dowolną fotografię. Kiedyś widziałem schody z fotografiami ludzi z wakacji. Ciekawie się to prezentowało.