Strona 1 z 1

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

: 31 maja 2016, 11:08
autor: adambyczek
Cześć, posiadam niedużą firmę , która świadczy usługi dekarskie. Od jakiegoś czasu w kraju mamy kryzys budowlany i co za tym idzie jest znacznie mniej robót dekarskich dla takich firm jak nasza. Ludzie coraz mniej budują domów. Jak już jakaś osoba dzwoni to zazwyczaj poszukuje najtańszej brygady dekarskiej w okolicy. Konkurencja bardzo poobniżała ceny. Obecnie praca jest na granicy rentowności. Dlatego zacząłem się poważnie zastanawiać nad reklamą prowadzonej przez mnie firmy, lecz nie wiem jaka forma reklamy się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

: 31 maja 2016, 11:16
autor: alexsys76
Cześć. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj działalności nie jest łatwy do promowania. Drukowanie ulotek mija się z celem. Zostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz reklama na tego typu portalach internetowych: http://polecamspeca.pl/dekarz . Pozostałe sposoby reklamy okażą się mało skuteczne. Dobrym pomysłem jest zrobienie bilbordu reklamowego i umieszczanie go w czasie prac na placu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

: 31 maja 2016, 11:21
autor: tolek1980
Dzień dobry. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby promocji świetnie się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na forach o zbliżonej tematyce

podobne tematy: