Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Cześć, posiadam niedużą firmę , która świadczy usługi dekarskie. Od jakiegoś czasu w kraju mamy kryzys budowlany i co za tym idzie jest znacznie mniej robót dekarskich dla takich firm jak nasza. Ludzie coraz mniej budują domów. Jak już jakaś osoba dzwoni to zazwyczaj poszukuje najtańszej brygady dekarskiej w okolicy. Konkurencja bardzo poobniżała ceny. Obecnie praca jest na granicy rentowności. Dlatego zacząłem się poważnie zastanawiać nad reklamą prowadzonej przez mnie firmy, lecz nie wiem jaka forma reklamy się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Cześć. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj działalności nie jest łatwy do promowania. Drukowanie ulotek mija się z celem. Zostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz reklama na tego typu portalach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=263 . Pozostałe sposoby reklamy okażą się mało skuteczne. Dobrym pomysłem jest zrobienie bilbordu reklamowego i umieszczanie go w czasie prac na placu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Dzień dobry. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby promocji świetnie się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na forach o zbliżonej tematyce

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości