Czy kominiarz powinien się ogłaszać na portalach internetowych?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz powinien się ogłaszać na portalach internetowych?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Witam - jestem kominiarzem starej daty. W swoim fachu pracuję już wiele lat czasu. Obecnie przybywa młodych kominiarzy, którzy mają większe pojęcie o nowych technologiach. Ja słabo się w tym temacie orientuje. Dlatego chciałbym was spytać, czy firma kominiarska powinna reklamować się w wyszukiwarce internetowej. Czy taka forma promocji będzie odpowiednia i da zaplanowane korzyści. Działam w nie dużym mieście i jest dużo osób mojego pokroju, którzy z komputerem mają nie wiele wspólnego. Proszę was o radę.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy kominiarz powinien się reklamować na portalach internetowych?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Dzień dobry. Rzeczywiście jesteś fachowcem starej daty. Czemu kominiarz nie powinien się promować w Internecie. Żadne prawo wam tego nie zabrania. Wiele firm z twej branży wybrało ten sposób promocji: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i na pewno tej decyzji nie żałują. Teraz większość osób szuka firm w wyszukiwarce. Nie ma cię tam to nikt o tobie nie wie. Tak, więc jak najszybciej powinieneś pomyśleć o zbudowaniu strony internetowej i rozpoczęciu jej reklamy w Internecie. Dopóki jej nie posiadasz to powinieneś dodać ogłoszenie do tego rodzaju portali jak w linku, który napisałem wyżej. Zawsze to już jakiś początek. Taka reklama jest zazwyczaj za darmo.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości