W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

adambyczek

W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Dzień dobry, jakiś czas temu zbudowałem stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że jest popyt. Ale mam spory problem z dotarciem do nowych klientów. Link do witryny internetowej to: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen - prezentuje się dość dobrze, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

marekwolski

Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Cześć. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mają osoby trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu jest problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest kilka sposobów reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie witryny internetowej w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego rodzaju działania twoja strona WWW znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na forach. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla rodaków mieszkających za granicą. Warto tam tworzyć posty i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zrobisz.