Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje windy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje windy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:35

Dzień dobry. Napisze od razu co mam na myśli, a później rozwinę temat. Szukam firmy, która specjalizuje się w montażu wind towarowych na potrzeby gastronomii. Potrzebuję niedużej windy do prowadzonego przeze mnie pensjonatu, który posiada dwu piętrową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Widną będą przemieszczały się dania dla gości. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie posiadam za wiele powierzchni na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych wind. Zastanawiam się, czy ktoś z was miał do czynienia ze zbliżonym problemem i udało mu się zamontować taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje firmy, która posiada w swojej ofercie platformy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Cześć. Kiedyś to może byłby kłopot ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Obecnie bez żadnych problemów znajdziesz firmę, która specjalizuje się w montażu dźwigów towarowych o nietypowych gabarytach. Przykładem jest ta ekipa - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych dla gastronomii. Tak, więc nie musisz się martwić o to, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim lokalu gastronomicznym. Obecne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Także można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości