Responsywne strony internetowe jak to z nimi jest


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe jak to z nimi jest

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy dzisiaj posiadanie responsywnej strony internetowej to już standard? Czy algorytmy wyszukiwarek premiują tego rodzaju strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest mit agenci interaktywnych, które zajmują się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak zadane pytania znajdziecie poniżej. Po pierwsze zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Potocznie pisząc, tego typu strony internetowe, idealnie prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to laptopy czy urządzenia typu tablet. Tego typu strony internetowe właściwie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio dostosowywany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do przekątnej ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej prezentować się na komputerach stacjonarnych, a trochę inaczej na tablecie. Zazwyczaj na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Następnym istotnym aspektem, który skłania do posiadania tego rodzaju strony internetowej to fakt, iż coraz więcej ludzi ogląda strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. Tak, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad konkurencją.

Kolejny powód to pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez roboty wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tego typu funkcji. Wystarczy wpisać strony internetowe Radom i sami możemy się przekonać, jakie strony internetowe mają przewagę w rezultatach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego rodzaju hasła tanie strony internetowe prezentują jak znaczne są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Osoby, które projektują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest pozyskanie kontrahentów przez Internet. Oczywiście możemy określić to za niewystarczający argument. Natomiast w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych zleceń może być w przyszłości poważnym kłopotem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

A, więc doradzam każdej firmie zmodernizowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak duży. Natomiast potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość