Gdzie mogę zrobić ozdobne balustrady nierdzewne w Radomiu


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zrobić ozdobne balustrady nierdzewne w Radomiu

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym się podpytać ludzi, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Chodzi mi o balustrady wykonane ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Szukam ekipy, która robi fajne realizacje za rozsądne pieniądze. Chciałbym aby wykonali coś oryginalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych zdobień. Wg mnie doskonale by to się komponowało z podświetleniem klatki schodowej. Będę rad za kontakty do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Gdzie mogę kupić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:56

Dzień dobry. Ja u siebie zamontowałem podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o których piszesz. Robiła mi je ta firma, która działa na obszarze województwa mazowieckiego. Więc nie będzie kłopotu z dojazdem do stolicy. Są dość konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich pracy znajdziesz tu: - jak chcesz zobaczyć więcej to po prostu odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie mogę powiedzieć tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 19 gości