W którym miejscu mogę dostać lustra projektowane na zamówienie w Warszawie?

marekwolski

W którym miejscu mogę dostać lustra projektowane na zamówienie w Warszawie?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Cześć. Szukam interesujących luster do domu. Zastanawiam nad czymś unikalnym i w miarę niedrogim. Tradycyjne lustra ze składów budowlanych raczej nie spełnią swojej funkcji. Jest to związane z bryłą lustra a, także jego gabarytami. Przykładowo do jednej łazienki potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co wieszać lustro obok skosów na poddaszu. Nie mam zwyczajnie innego wyboru. Drugie lustro potrzebuje do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to blisko 3m na 3m. Więc jego zakupienie w składzie budowlanym jest niemożliwe. Dlatego muszę znaleźć namiary na dobrych szklarzy ze stolicy, którzy są w stanie zrobić takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski

Gdzie dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:37

Dzień dobry. Rzeczywiście posiadasz wysokie wymagania związane z lustrami do domu. Na wstępie Ci napiszę, iż tego typu rozwiązania będą kosztowne, więc powinieneś zapomnieć o niskiej cenie. Jeśli chodzi o sprawdzonych ludzi to ta firma robi ciekawe lustra na zamówienie w Warszawie . U mnie w domu wykonywali oprócz luster, też kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich roboty, dlatego powinieneś wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowa praca Obrazek - sam widzisz, że są to dość ciekawe i ciekawe rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z serwisów z ogłoszeniami firm. Na takich serwisach można wystawić także swoją ofertę i zaczekać na odpowiednich fachowców.