W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w firmie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:28

Dzień dobry, od niedawna rozmyślam nad zmianą wystroju w naszej firmie. Najbardziej nie podoba mi się obecna recepcja, która nie posiada duszy. Zastanawiam się właśnie co jesteśmy w stanie poprawić, aby wchodzące osoby od samego progu czuły klimat firmy. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian oraz jakieś gustowne dodatki to podstawa. Lecz to jest wszędzie, a ja myślę o czymś ekstra. Czy macie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Witaj. Sposobów na rozwiązanie twojego problemu jest dużo. Sam już dobrze zauważyłeś istotna jest kolorystyka biura a, także ciekawe dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jak poszukujesz czegoś super to warto pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - to robi piorunujące wrażenie na gościach. Oczywiście lada recepcyjna musi być dopasowana do profilu działalności twojej firmy. Więc powinieneś ją zamówić na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego typu projektach. W Polsce jest trochę firm, które robią tego rodzaju cuda. Natomiast odradzam małe zakłady stolarskie. Efekt będzie dość słaby.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość