Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:01

Hej. Jestem radosną mamą dwójki dzieci. Wkrótce obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Chcemy z tej okazji wyprawić małą imprezkę, na którą zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Niemniej jednak zastanawiam się również nad tym, żeby uwiecznić całą imprezę w obeznany sposób. Właśnie dlatego także intryguje mnie zatrudnienie fotografa, jaki zrealizuje fotografie dzieciom w trakcie zabawy, a też wykona małą sesję w plenerze. Interesują mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:10

Cześć. W ostatnim czasie urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu oraz podarunków nie mogło również oczywiście zabraknąć atrakcji, wskutek tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się odpowiednimi opiniami wybraliśmy też fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca to szereg usług, które wolno dostosować pod własne wymagania. My na przykład chcieliśmy uchwycić całą zabawę, jakkolwiek poprosiliśmy też o sesję rodzinną. To właśnie dzięki temu posiadamy śliczną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości