W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Dzień dobry, jakiś czas temu zbudowałem stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że jest popyt. Ale mam spory problem z dotarciem do nowych klientów. Link do witryny internetowej to i prezentuje się dość dobrze, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc. Muszę jeszcze dodać iż widziałem rozwijający się serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam właściciela. Dzięki promocji strony w Internecie znacznie zwiększyły mu się obroty. W jego przypadku jest to kila fraz rodzaju: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy kilka fraz, które sprowadzają się do Wrocławia. może na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie prościej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli decyduje się na wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie będzie efekt w postaci wyświetlania strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku pozycjonowania strony na frazy serwis skrzyń biegów łatwiej wybić się w przeglądarce. W tym przypadku mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam usługodawców z całej polski i nie posiadam lokalu firmowego. Umieszczenie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Rozmyślałem o reklamie szeptanej na forach. Ale tu również pojawił się spory problem, który polega na liczbie fraz. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku serwis skrzyń biegów występuje ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to straszna rzecz, również wypadek. Natomiast najważniejszy jest szybki powrót do 100% sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu z was - czemu nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Zakup dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Ponadto po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Drugi powód to fachowe doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą fachowym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Cześć. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mają osoby trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu jest problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest kilka sposobów reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie witryny internetowej w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego rodzaju działania twoja strona WWW znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na forach. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla rodaków mieszkających za granicą. Warto tam tworzyć posty i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zrobisz.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość