Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 11:00

Hej. Mam od pewnego czasu pewny problem. A więc regularnie wypadają mi włosy. Wykorzystywałem już dużo rozmaitych specyfików jednakże w ogóle nie wspomagały lub rezultat był tylko chwilowy. Ostatnio słuchałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki http://pachnaca-kraina.pl . Ciągle zastanawiam się czy ktoś wykorzystywał ten środek? Intrygują mnie opinie na temat właściwości i efektywności takiego szamponu. Czy istotnie może mi pomóc na wypadające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy ponieważ efekt jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Dzień dobry. Też cierpiałem na wypadanie włosów, jednak u mnie podchodziło to już pod łysienie. Kupiłem szampon z czarnuszki i muszę potwierdzić jego doskonałe działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki bez ogródek się wzmocniły. Myślę, że to naturalnie dzięki zawartości kwasów tłuszczowych oraz innych elementów. Moja żona również wykorzystuje ten szampon i odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze i zwiększyły własną objętość, a również przestały się przetłuszczać. Wprost polecam ten towar.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości