Czy opłaca się pozycjonować stronę internetową na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy opłaca się pozycjonować stronę internetową na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Cześć, zwracam się z pytaniem do znawców tematu. Potrzebuje konsultacji na temat promocji mojej strony internetowej. Nigdy nie korzystałem z tej formy promocji swojej firmy, ale w obecnych czasach to już raczej standard. Interesuje mnie hasło https://winecompany.pl/2022/07/26/urolog-rzeszow-czym-sie-specjalizuje-takze-jak-wyglada-wizyta-u-tego-eksperta - na nią chciałbym być wysoko w rezultatach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona właściwa dla mojej firmy, która zajmuje się projektowaniem wind na zamówienie. Specjalizujemy się również w projektowaniu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to niszowy rynek i będzie stosunkowo prosto wypromować nasze produkty w wyszukiwarce. A może lepiej zdecydować się na bardziej bardziej popularne frazy jak: windy. Sam już nie wiem, dlatego zwracam się z pytaniem do was.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy warto pozycjonować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron to trzeba na początku wybrać około trzydzieści fraz, z których podczas analizy pozostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie trzeba dobrać hasła mniej oblegane. Przykładowo dla słowa kluczowego: windy, należy dobrać: windy osobowe a, także tanie windy. Podobną czynność wykonujemy dla pozostałych fraz głównych. Teraz nie ma sensu skupiać się na jednej lub dwóch frazach. Nawet te najbardziej konkurencyjne nie dadzą tak dużej liczby wejść na stronę jak większa liczba fraz niszowych. Takę będzie Ci niełatwo znaleźć agencje SEO, która będzie chciała promować twoją stronę wyłącznie na hasło: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie opłacalne, a dla ciebie ryzykowne. Tego rodzaju działania to najszybsza droga do otrzymania filtra od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość