W jaki sposób jesteśmy wstanie zareklamować zakład ślusarski?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób jesteśmy wstanie zareklamować zakład ślusarski?

Postautor: adambyczek » 21 cze 2016, 12:12

Witam. Jestem współwłaścicielem średniej wielkości zakładu ślusarskiego w Olsztynie. Nie jest to bardzo duża firma, natomiast jeszcze niedawno dość prężnie działaliśmy na lokalnym rynku. Bywały okresy, iż nam zleceń nie brakowało i bardzo często byliśmy zmuszeni pracować 24 godziny na dobę. Okres bumu na usługi ślusarskie minął i na dzień dzisiejszy funkcjonujemy na granicy rentowności. Nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić aby polepszyć swoją sytuację. Nie mamy firmowej strony i nie figurujemy w Internecie. Czy to może być przyczyna braku zleceń? Proszę o radę osoby, które mają większe doświadczenie w tym temacie.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

W jaki sposób można zareklamować zakład ślusarski?

Postautor: tolek1980 » 21 cze 2016, 12:19

Witaj. Sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie. Nie inwestujesz w reklamę swojej firmy. Takie podejście doprowadziło cię na skraj bankructwa. Bez promocji możesz zapomnieć o klientach. Teraz wszyscy poszukują fachowców w Internecie. Spójrz ile ślusarzy: http://polecamspeca.pl/slusarz reklamuje się na tego typu stronach internetowych. Dolicz do tego strony firmowe. Jest tego masę, a twojej firmy tam nie ma. Dla klienta bez różnicy, kto zrobi zlecenie. Ma być solidnie i w rozsądnych pieniądzach. Więc na początek dodaj swoją firmę do serwisów branżowych. Znajdziesz dużo portali internetowych, które przyjmują ogłoszenia zakładów ślusarskich. Warto też zaprojektować własną stronę internetową i ją wypozycjonować w Internecie. Po roku czasu sytuacja w twojej firmie bardzo się zmieni.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość