Potrzebuje rzetelnej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Potrzebuje rzetelnej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Witam wszystkich na forum. Poszukuje rzetelnej ekipy ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie domu. Interesuje mnie coś oryginalnego, co nie będzie powielonym szablonem. Ogrodzenie pragnę żeby zostało zrobione w stylu retro - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła oraz drewna. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również mam wątpliwość czy właściwie wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje rzetelną ekipę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was może polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Poszukuje rzetelnej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Dzień dobry. Jeśli dobrze Cię rozumiem to potrzebujesz ekipy ślusarzy, która jest w stanie wykonać dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie domu. Szukasz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś rozważyć ofertę brygady ślusarzy - http://metfach.pl , która specjalizuje się w projektowaniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń kutych. Poniżej zamieszczam ich przykładową pracę: Obrazek . Zerknij czy szukasz czegoś takiego. Jak tak to jestem w stanie Ci ich rekomendować z czystym sumieniem. W naszym domu robili balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Brygada zrobiła wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość