Poszukuje uczciwej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Poszukuje uczciwej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy

Postautor: tolek1980 » 16 maja 2016, 14:33

Cześć wam trafiłem na te forum szukając sprawdzonej firmy , która zrobi montaż anteny satelitarnej w domku jednorodzinnym Szukając w Internecie znalazłem stronę internetową: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I mam pytanie, skąd mogę wiedzieć czy całość instalacji będzie poprawnie przeprowadzona w moim domu. Na stronie pokazują wiele schematów i zdjęć z ich realizacji. Kilka poniżej:
Obrazek
Wszystko prezentuje się dość profesjonalnie. Tylko czy ja potrzebuje tak zaawansowanych systemów jak na fotografiach? Proszę o fachową pomoc.

podobne tematy:

adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Poszukiwany dobry Krawiec

Postautor: adambyczek » 18 maja 2016, 8:51

Witaj, u mnie ta ekipa robiła system alarmowy w domu. Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa o nich. Przygotowali projekt, wycenę i wszystko solidnie zmontowali. System alarmowy funkcjonuje już 4 rok i nie było z nim w ogóle problemów. Zaletą ich jest fakt, że nie oferują dodatkowych bajerów. Więc możesz ich śmiało brać do montażu instalacji satelitarnej w swoim mieszkaniu. Będzie Pan zadowolony ;-).

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje rzetelnej firmy do montażu anteny satelitarnej w Warszawie

Postautor: michalgos » 18 maja 2016, 8:55

Cześć, to zależy jaką instalację chcesz wykonać w swoim domu. Jeśli w przyszłości myślisz o multi roomie oraz internecie to warto rozważyć bardziej rozbudowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że w przyszłości się to przydaje. Jeśli chcesz ściąć wydatki to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i doprowadzenie sygnału do wybranych pokoi. Doradzam aby przygotować praktycznie każdy pokój pod odbiór telewizji.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość