Sprawdzony protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Sprawdzony protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

Postautor: adambyczek » 23 maja 2016, 10:05

Cześć, szukam na wczoraj sprawdzonego protetyka w Radomiu. Mam ogromny problem z moimi zębami. Na okrągło kruszą się plomby. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o poradę w tej kwestii. Oczywiście nie interesują mnie państwowe przychodnie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Sprawdzony protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 10:51

Witaj. Posiadałem podobny kłopot ze swoimi piątkami. Zmieniałem chyba trzech dentystów zanim trafiłem do odpowiedniego. Zawsze chodziłem prywatnie i miałem nadzieję, że są to dobrzy stomatolodzy. Pomyłka, płaciłem tylko jak za dobrych lekarzy. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi wypadła plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poszukałem w wyszukiwarce to natrafiłem na ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Lekarka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby leczy bardzo dobrze. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Niedrogi protetyk w Radomiu na wczoraj

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 10:56

Cześć, z tymi prywatnymi dentystami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich to wielkiej klasy fachowiec, a tak po prawdzie jest ich mało w Radomiu, którzy znają się na swojej robocie.

podobne tematy:


Wróć do „Napiszmy coś”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość